Povzneste svůj jídelníček na novou úroveň...

...propojte skvělou chuť s výživovou hodnotou.

Už vás nebaví jíst každý den pečivo?

 

Stále přemýšlíte nad tím, jak zpestřit svůj jídelníček?

 

Co použít v receptech místo pšeničné mouky?


Představte si ten skvělý pocit, když ze svého oblíbeného jídla uděláte výživově hodnotný zážitek! Už nebudete muset dlouho přemýšlet, co uvařit, abyste se přitom najedli kvalitně a cítili se dobře.


Našla jsem způsob, jak nahradit bílou mouku a pečivo.

 

Objevila jsem, jak svá oblíbená jídla připravit chutně a zdravě, bez živočišných produktů, pšeničné mouky i rafinovaného cukru.

 

Zjistila jsem, jak uspokojit své chuťové pohárky a zároveň podpořit své celkové zdraví.

S tím vším mi pomohly mouky z luštěnin!

  • Proč zrovna mouky z luštěnin?
  • Jak se taková mouka používá?
  • Na co vše se dají mouky z luštěnin využít?

Tyto otázky se vám možná právě teď honí v hlavě a já na ně znám odpoveď.
Ukážu vám jak na to.  Zvládnete to i VY!

Podělím se s vámi o informace, které jsem se za poslední roky naučila a prozradím vám  své oblíbené recepty, které si zamilovala celá rodina.

Mám pro vás eBook zaměřený na mouky z luštěnin!

I VY si teď můžete vychutnat svá oblíbená jídla bez výčitek a zdravotních obtíží!

Mouky z luštěnin jsou bezlepkové a obsahují velké množství bílkovin. 

Přidáním luštěninové mouky do jídla získáte lepší aminokyselinový profil, komplexnější sacharidy, vyšší nutriční hodnotu a nižší glykemický index.
Díky tomu vás jídlo zasytí na delší dobu

Byla jsem překvapená z možností které luštěninové mouky skrývají. A také z toho, jak se může změnit výživová hodnota pouhou změnou ingrediencí.

Díky tomuto eBooku:

  • Zjistíte, jaké možnosti nabízí mouky z luštěnin.
  • Získáte návod krok po kroku, jak je prakticky využít a zařadit do jídelníčku.
  • Objevíte zdravé a rostlinné alternativy známých jídel.
  • Odlehčíte svému trávení a zařadíte tolik potřebnou vlákninu.
  • Obohatíte svůj jídelníček a zvýšíte výživovou hodnotu jídel.
  • Vyzkoušíte chutné bezlepkové recepty.

Mít po ruce luštěninové mouky a tento eBook vám zjednoduší život.
Stačí smíchat pár ingrediencí a máte zdravé plnohodnotné jídlo!

V eBooku na Vás čeká více než 25 receptů, jako například:  vafle, čokoládové muffiny, cizrnové nachos, nevaječná omeleta, výborné palačinky a další!

Rostlinné stravě se věnuji více než 6 let. Mým cílem není pouhé omezení živočišných surovin, ale plnohodnotná strava, která podpoří zdraví a vitalitu.

Chci jíst tak, abych se každý den cítila co nejlépe. Abych svému tělu dala vše, co potřebuje.

Mou vášní je jídlo a tvorba receptů. Díky nim ukazuji lidem cestu k vědomému stravování a jak snadno zařadit do jídelníčku přírodní rostlinné potraviny.

Co na eBook říkají ostatní?

Ahoooooj Andreiko 💚 díky díky! Tohle jsem potřebovala jako sůl! 😋 Už delší čas si říkám, že omezím živočišnou stravu a to z více důvodů. Ano, internet je plný různých vegereceptů, ale přebírat se v té hromadě pak člověka přestane i bavit. Tvá kuchařka mne mile oslovila, recepty nepůsobí složitě, z fotek mám oslintanou bradu 😅 a je to moc hezky napsáno, na nic si to nehraje a tak jsem se nenásilně dozvěděla o tom, že existují i luštěninové mouky. Asi jsem o nich slyšela, jen jsem je přehlížela možná. Navíc jsem mámou dětí, které jsou na bezlepkové stravě, pšenice jim nedělá dobře a tak často používám právě mouky rýžové, kukuřičné...nu ale teď mám chuť vyzkoušet i ty luštěninové 🙃. Ještě jednou díky moc za možnost nahlídnout do tvé kuchyně ❤️
Petra Hrušková
Ahoj Andrejko, kuchařka se mi moc líbí 🙂 Máš ji krásně zpracovanou. Líbí se mi ten samotný nápad s moukami a jak s nimi pracovat. Myslím si, že tohle na trhu dost chybí. Je to něco nového a za mě určitě originální.
Radka Švrčková
Ahoj Andrejko, z tvého eBooku jsem dostala akorát hlad! Už jen při čtení obsahu, jsem měla na vše zmíněné chuť, ale když jsem uviděla fotky hotových jídel, musela jsem se držet, abych neukousla kus počítače. 🙂 Kdo chce zdravé a lehké, rychlé a jednoduché recepty, ať sáhne po tomto ebooku, který předčí jeho očekávání, stejně tak jako to mé. Baví mě zdravá a odlehčená strava, po které se člověk necítí jako balón, který má právě prasknout. Máme v rodině diagnostikovanou celiakii, především u dětí a uvařit jim je opravdu oříšek, ale s tvoji pomocí ho snadno rozlousknu. Doposud jsem znala pouze celozrnné mouky a luštěninové jsem dosud nepoužila, ale od teď tomu bude jinak. Všechny tvoje recepty jsou jako pro mě dělané, miluji omelety, muffiny, něco k večernímu zobání. A po přečtení tvého ebooku, kde máš neodolatelné recepty, budu určitě používat i luštěninovou. Už se těším, až všechny recepty vyzkouším.
Luciecaszeny.cz

Už nemusíte ztrácet čas hledáním a marnými pokusy!
Můžete snadno podpořit své zdraví bez strádání
a užít si skvělou chuť bez výčitek!

jedinečná kuchařka:

Jak na mouky z luštěnin

 za magických 444 Kč!

Nastartujte cestu k vědomému stravování i VY!

Kuchařku jsem vytvořila proto, aby pomohla všem, kteří chtějí zařazovat víc rostlinné stravy. Je však ale i pro ty, co chtějí či musejí omezit pečivo a klasickou mouku. Je i pro ty, co chtějí zvýšit nutriční hodnotu jídel a nad svou stravou přemýšlejí. Je pro všechny, kteří se chtějí cítit lépe ve svém těle.

Je to jedinečný eBook a druhý takový určitě nenajdete. Stačí si vybrat na co máte chuť a já vás v kuchařce krok po kroku navedu. Kuchařka je opravdu vhodná pro kohokoliv a každý si v ní najde svoje.

Zakoupením eBooku mě také podpoříte na cestě s rozvojem projektu SpaceFood. Abych se s vámi mohla podělit o další chuné zdravé recepty, kuchařky, zajímavosti, tipy a mnohem více!

Objednejte si eBook právě TEĎ!

Klikněte na tlačítko Koupit eBook a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni.
Proto také nabízím čtrnáctidenní garanci vrácení peněz od doby, kdy k vám eBook dorazí.

Pokud máte v souvislosti s eBookem jakýkoliv dotaz, napište mi na email: info@andreatomcalova.cz
Andrea Tomčalová

Projekt SpaceFood

Tento projekt vznikl s cílem rozšířit povědomí o možnostech rostlinné stravy. Ta není totiž jen o omezování určitých potravin, ale o změně pohledu a ingrediencí.

V tomto projektu jde také o zdůraznění důležitosti kvalitní stravy, jakožto výživy pro naše tělo. Jasně že je skvělé, když nám jídlo chutná a můžeme si ho užít, ale z tohoto důvodu primárně nejíme a je fajn si to uvědomit.

Já sama nejím nic, co mi nechutná a tak je projekt SpaceFood tvořen kombinací zdravé stravy a chuťového potěšení.

Součástí projektu SpaceFood jsou tématické eBooky s recepty. Protože o to hlavně jde. Naučit se prakticky a chutně zařazovat do jídelníčku plnohodnotné potraviny a já vám ukážu, jak na to!

Rozhodla jsem se žít a jíst tak, abych podpořila své celkové zdraví a vitalitu. zvolila jsem si vědomý život a vědomé stravování.  Podělím se s vámi o svou cestu a své poznatky. Tak pojďte do toho semnou!